Baseny termalne Veľký Meder


Baseny termalne Thermal Corvinus Veľký Meder • Kąpielisko termalne zostało otwarte dla gości w 1974 roku. Kąpielisko to powstało na bazie dwóch źródeł termalnych z leczniczą wodą o temperaturze 27 - 38°C. Skład chemiczny wody jest bardzo zbliżony do źródeł  piešťanskych. Woda ta jest stosowana do leczenia całego szeregu chorób układu ruchowego, chorób stawów, bólu pleców,  problemów  reumatycznych i wpływa bardzo dobrze naregenerację całego ludzkiego organizmu. Kąpielisko termalne Velký Meder oferuje swoje usługi przez cały rok.
  Kompleks basenów
  , który jest otwarty przez cały rok w godzinach od 9:00do 21:00, składa się z dwóch wzajemnie połączonych basenów, z których jeden jest basenem całkowicie krytym a drugi basenem zewnętrznym.  Na basenach są miejsca z których wydostają się bąbelki, które masują różne części ciała, masażete są bezpłatne i włączają się w różnych odstępach czasowych. Wlecie goście mają do dyspozycji kolejnych pięć basenów, zjeżdżalnię rurową, restauracje,bufety oraz wiele możliwości uprawiania  sportu przez dzieci i dorosłych.

 • Uzdrowisko termalne Veľký Meder Słowacja stało się na początku  2011 roku wzorowym ośrodkiem termalnym, który korzysta z leczniczych właściwości wód termalnych. Naterenie uzdrowiska termalnego znajdują się 2 baseny termalne a pozostałe 4 korzystająz  energetycznych właściwości wód termalnych. Rozległy park leśny, na terenie którego położone jest uzdrowisko termalne Veľký Meder oferuje (dzięki bogatej palecie atrakcji) ciekawy sposób spędzenia czasu przede wszystkim rodzinom z małymi dziećmi.  Woda z Veľkiego Mederu pozytywnie wpływana problemy ze stawami, choroby kręgosłupa, mięśni oraz na ogólną regenerację całego organizmu. Woda ta pomaga w leczeniu chorób układu ruchowego, kręgosłupa, chorób stawów, zmęczenia mięśni i ogólnej regeneracji organizmu. • Co Was tutaj oczekuje:
  * Basen pływacki – zewnętrznyi wewnętrzny
  * Basen rekreacyjny z hydromasażami i wodospadami
  * Wellness
  * Sauna, magnetoterapia Bemer
  * Łóżko do termo-akupresury z funkcją masażu firmy Ceragem
  * Kąpiel bąbelkowa
  * Basen dziecięcy z elementami do zabawy
  * Częściowo kryty basen do siedzenia
  * Basen rodzinny i  basen do zabawy z wyjątkowymi atrakcjami
  * Wieża wodna – basen włoski
 


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.